Секційні ворота «АЛЮТЕХ»: безпека в будь-якій ситуації

gar1Реальність змінюється кожну мить, і нам це подобається. За однієї умови: що ми і наші близькі незмінно будемо в безпеці. У тому числі при експлуатації секційних воріт. Але чи може їх конструкція гарантувати захист у непередбачених ситуаціях? Наприклад, коли вас терміново викликають на дуже важливу зустріч, ви швидко стрибаєте в машину і, ще перебуваючи під полотном воріт, натискаєте на кнопку пульта, щоб їх закрити.

Навіть у цьому випадку дах вашого автомобіля залишиться неушкодженим. При зустрічі з найменшою перешкодою електронна система обмеження зусилля зупинить автоматизовані ворота «АЛЮТЕХ» і змусить полотно рухатися вгору. Та ж система перешкоджає підйому людини при відкритті воріт. Масу полотна секційних воріт компенсують спеціальні пружини. У надзвичайних ситуаціях, коли пружина може зламатися, падіння полотна запобіжать храпові муфти. Вони заблокують торсіонний вал, що не дозволить полотну опуститися. Ці спеціальні пристрої встановлюються на всі пружини і входять в стандартний комплект секційних воріт «АЛЮТЕХ», тобто поставляються без надбавки до ціни.

sekcionnie5Якщо у вас є дитина, то вимоги до безпеки підвищуються в рази. Секційні ворота «АЛЮТЕХ» безпечні і для дітей. Особлива форма сендвіч-панелей виключає можливість защемлення пальців як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони конструкції: секції полотна щільно прилягають один до одного при будь-якому положенні воріт. Крім того, елементи воріт «АЛЮТЕХ» позбавлені гострих кромок і граней, а тягові троси надійно заховані усередині конструкції — між полотном і кутовою стійкою. Такі конструктивні рішення позбавляють від неспокою про порізи і зачепах.

Малюк вирішив пограти з пультом управління? Перестаньте підраховувати, скільки років справної роботи залишилося ваших воротах: секційні ворота «АЛЮТЕХ» розраховані на 25 000 циклів відкривання-закривання. Це 17 років експлуатації з розрахунку чотири цикли в день. Щоб продовжити життя воріт, після закінчення розрахункового ресурсу достатньо просто замінити балансувальні пружини. Великий запас міцності забезпечує особлива конструкція гаражних воріт «АЛЮТЕХ». Сендвіч-панелі, з яких вони виготовляються, — одні з найнадійніших на ринку. Товщина 45 мм визначає стійкість до вітрових і ударних навантажень, а також забезпечує високі тепло- і звукоізоляційні властивості конструкції. Додаткову жорсткість воріт і стійкість до деформацій гарантує підвищена щільність пінополіуретанової наповнювача панелей.

У разі відключення електроенергії можна перевести автоматизовані ворота в режим ручного управління. Електропривод також відключається, якщо вбудована в полотно хвіртка відкрита або закрита нещільно. Безпека експлуатації секційних воріт підтверджує маркування СЕ, яка означає, що виріб повністю відповідає вимогам європейських стандартів EN 12604, EN 12453, EN 12424, EN 12425, EN 12426. Саме такий знак присутній на всіх видах секційних воріт «АЛЮТЕХ». Встигайте на доленосні зустрічі, давайте дітям більше свободи, насолоджуйтеся насиченим  і безпечним життям разом з секційними гаражними воротами «АЛЮТЕХ»!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>