Шлагбаум в місті. Навіщо потрібен і як вибрати?

vorota_AN-MotorsАвтоматичні шлагбауми — невід’ємний атрибут сучасного міста, ефективний і швидкий спосіб контролювати число машин, що допускаються на територію, що охороняється. Вони також працюють на імідж компаній, які піклуються про безпеку своїх співробітників, адміністративних та виробничих площ.
Прості в установці і використанні, автоматичні шлагбауми мають високу пропускну здатність, а значить, підтримують швидкий та безперервний рух автомобільного потоку. Так, в моделі ASB6000 від компанії AN-Motors максимальний час відкриття-закриття  проєму складає 6 секунд.

При цьому ASB6000 поставляється з уже відрегульованим положенням стріли, налаштованими кінцевими положеннями і підключеним блоком управління. Це значно спрощує монтаж  і використання шлагбаума. Особливу популярність дана модель отримала завдяки потужному двигуну з примусовою системою охолодження, а також універсальності.

Як вибрати шлагбаум?

vorota_AN-Motors 1Перед покупкою автоматичного шлагбаума потрібно дізнатися точну ширину проїзду і визначитися з умовами експлуатації. Так, автоматичні системи AN-Motors застосовуються для проїздів шириною до 6 м. Якщо очікується інтенсивний транспортний потік, варто вибрати шлагбауми з високою швидкістю підйому і опускання рейки, а також міцним сталевим корпусом.

Зручна опція — ручне розблокування або розблокування ключем, котра дозволяє управляти шлагбаумом вручну при перебоях з енергопостачанням. У деяких моделях виробники передбачили можливість у разі відключення електроживлення підключити акумуляторну батарею.

При покупці автоматичного шлагбаума обов’язково зверніть увагу на пристрої, що забезпечують безпеку його експлуатації. Наприклад, шлагбаум з функцією виявлення перешкод зупиняє стрілу і змінює напрямок руху, запобігаючи аварійні випадки. У шлагбаумах AN-Motors і Nice передбачені плавний старт і уповільнення швидкості рейки в кінцевій фазі. Це підвищує не тільки безпеку, але і зносостійкість пристроїв.

Безпеки багато не буває

Використання додаткових аксесуарів робить автоматичні системи ще більш безпечними.

Фотоелементи сигналізують системі про те, що в область дії шлагбаума потрапила людина або автомобіль. При цьому спрацьовує захисний механізм: стріла не опуститься, якщо під нею буде перешкода. Радіус дії — до 3 м.

Сигнальні лампи (зазвичай оранжевого кольору) попередять про рух стріли шлагбаума тих, хто знаходиться поблизу.

Катафоти (світловідбиваючі накладки на рейку) зроблять шлагбаум помітним в темряві.

Ідеальні помічники для контролю доступу автомобілів на територію, що охороняється — автоматичні шлагбауми. Вони знаходять широке застосування на автостоянках, підприємствах, підземних парковках та інших охоронюваних територіях. З питання придбання шлагбаумів  популярних марок AN-Motors і Nice звертайтесь за телефонами : (0432) 69-08-25, (0432) 57-16-32, (0432) 57-01-82, (063) 300-73-49, (067) 432-79-29

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>